Середина весни – час, коли власники дач, садів чи городів традиційно зайняті висадкою живців, чагарників, пересаджуванням розсади у відкритий грунт та іншими подібними справами. Щоб груші, сливи, яблуні, вишні та ін. рясно вродили, треба не забути їх підживити протягом квітня.
Нагадаємо, не так давно розповідалось про дієві способи вкорінення троянд із букетів. Про це інформували спеціалісти порталу Agromarket.
Весняна підкормка саду: які добрива найкраще підходять

Після зими більшість дерев ослаблені і потребують азоту, фосфору, калію, а також магнію й кальцію. Отже, слід потурбуватись, щоб усе це було в землі в достатку.
Щоб добрива не «спалили» кореневу систему, варто перед їх внесенням рясно полити дерева, внісши під коріння близько 10-12 літрів води. Найкращим часом для підживлення груш, слив, черешень та інших вважається помірно ясний, безвітряний день.
Для того, щоб на гілках активно наростали бруньки та утворювались плодові зав’язі, потрібні добрива, багаті на азот, зокрема:
- Аміачна селітра;
- Сечовина;
- Розчин гною чи пташиного посліду;
Також відмінною ідеєю стане використання добре перегнилого компосту чи перегною для підгодовування садових дерев і чагарників. Щодо магазинних препаратів, слід користуватись тими, які мають маркування «Весна».